Kompleksowa obsługa graficzna i marketingowa dla branży transportowej i spedycyjnej

Prowadzisz firmę transportową lub spedycyjną? Chcesz dotrzeć do szerszego grona osób i odpowiednio zareklamować swój biznes?

Branża transportowa również potrzebuje odpowiedniego marketingu, profesjonalnej strony internetowej jak i promocji w social mediach aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Aby pozyskać więcej klientów i zdobyć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, niezbędna jest strona internetowa Twojej firmy – zawierająca pełną ofertę i cennik wraz z opisami usług.

Strona internetowa jest wizytówką i jednocześnie miejscem w którym potencjalny klient powinien uzyskać wszystkie potrzebne mu informacje – skorzystaj z usług profesjonalistów już dziś i zareklamuj odpowiednio swoją firmę transportową w sieci.

W UltraGraf oferujemy:

  • Kompleksową obsługę graficzną

Chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji? Zaufaj ekspertom – zajmiemy się Twoją stroną internetową jak i projektem ulotek czy bannerów reklamowych.

  • Marketing

Przyciągnij klientów z okolic i nie tylko dzięki odpowiedniemu marketingowi skierowanemu wyłącznie do grupy docelowej.

  • Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Stworzymy dla Ciebie unikalną stronę internetową, która będzie dostępna dla użytkowników również na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego mobilność w branży transportowej jest tak istotna? Zarówno kierowcy jak i logistycy, będąc w ciągłym ruchu, wyszukują informacji o firmie transportowej w dowolnym miejscu i czasie, na różnych rodzajach urządzeń – profesjonalna strona firmy świadczącej usługi transportowe powinna być mobilna.

  • Profesjonalne pozycjonowanie SEO

Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania – tym większa szansa, że potencjalny klient zajrzy na stronę Twojej firmy i zdecyduje się na podjęcie współpracy.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, podnosimy widoczność domen w wynikach wyszukiwania wykorzystując poszczególne grupy słów kluczowych. Wszystkie działania SEO prezentowane są przez nas w formie raportów miesięcznych, które budowane są na podstawie danych pozyskanych dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym.

  • Wydruk ulotek, wizytówek i bannerów reklamowych

W UltraGraf zamówisz ulotki, wizytówki firmowe oraz plakaty i bannery reklamowe – a to wszystko w najniższej cenie.

  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook fanpage, Instagram)

Specjalizujemy się w prowadzeniu platform społecznościowych – stworzymy dla Ciebie Facebook Fanpage i poprowadzimy Instagram.

Bądź bliżej klienta – prowadzenie profili w social mediach umożliwia łatwy kontakt między firmą a klientem i  buduje zaangażowanie społeczności wokół marki.

PROFESJONALNA STRONA INTERNETOWA

Sprawdź co zyskasz

Piękny wygląd
i czytelny opis oferty

Zadbamy o nowoczesny i przejrzysty design Twojej strony internetowej oraz dopasujemy ją do urządzeń mobilnych.

Płacisz tylko raz
po skończonej realizacji

Nie stosujemy opłat abonamentowych oraz ukrytych kosztów. Rozliczamy się raz na podstawie faktury VAT.

Bezpłatna widoczność
w Google

Bezpłatnie zgłosimy Twoją stronę do wyszukiwarki dzięki czemu będzie ona widoczna zaraz po uruchomieniu.

Krótka rozmowa na temat wyceny

do niczego Cię nie zobowiązuje

Zadzwoń lub napisz do nas by uzyskać dokładną wycenę!

Doradzimy Ci także jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów w Twojej branży.

+48 792 626 342
biuro@ultragraf.pl