Prowadzisz lokalny warsztat samochodowy, salon motoryzacyjny lub sklep z częściami motoryzacyjnymi?

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować stabilną pozycję swojej firmy na rynku?

W UltraGraf pomożemy Ci w zwiększeniu grona klientów i zbudowaniu odpowiedniego wizerunku marki.

Zareklamuj swój biznes w profesjonalny sposób – zbuduj z naszą pomocą funkcjonalną stronę internetową lub sklep i przedstaw swoją ofertę potencjalnym klientom.

W UltraGraf oferujemy:

  • Tworzenie stron i sklepów internetowych

Dobrze zaprojektowana, czytelna i funkcjonalna  witryna to podstawa sukcesu jak i fundament obecności w sieci.

Wiele lokalnych warsztatów samochodowych czy sklepów z częściami samochodowymi nie posiada swoich stron www i sklepów internetowych.

Bądź krok przed konkurencją – wyróżnij się profesjonalną stroną internetową która przyciągnie więcej klientów z okolic i nie tylko.

  • Profesjonalne pozycjonowanie SEO

Zaufaj profesjonalistom i zapewnij swojej witrynie wysoką pozycję w wyszukiwarkach internetowych.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, podnosimy widoczność domen w wynikach wyszukiwania wykorzystując poszczególne grupy słów kluczowych. Wszystkie działania SEO prezentowane są przez nas w formie raportów miesięcznych, które budowane są na podstawie danych pozyskanych dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym.

  • Wydruk ulotek, wizytówek i bannerów reklamowych

W UltraGraf wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne – ulotki, wizytówki oraz plakaty i bannery reklamowe – a to wszystko w najniższej cenie w Końskich.

  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook fanpage, Instagram)

W obecnych czasach media społecznościowe są jedną z najbardziej skutecznych form reklamy. Każdego dnia z Facebooka czy Instagrama korzystają zarówno młodsi, jak i starsi, a to pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców – a tym samym – większej ilości klientów.

Dobrze prowadzony kanał marketingowy to narzędzie do budowania wizerunku i angażowania użytkowników. Zachęć do działania swoich odbiorców poprzez ciekawe posty, relacje i wydarzenia.

Stworzymy fanpage Twojego salonu samochodowego, warsztatu czy sklepu na Facebooku i poprowadzimy konto na Instagramie.