Kompleksowa obsługa graficzna i marketingowa dla branży gastronomicznej

Nawet fantastyczna kuchnia i dogodna lokalizacja nie wystarczą, by przyciągnąć nowych klientów, jeśli nie wiedzą oni o istnieniu danego lokalu. Poza tradycyjnymi formami promocji, warto zatem zadbać także o wizerunek swojej firmy w Internecie i odpowiedni marketing.

Lokale gastronomiczne takie jak restauracje muszą posiadać umiejętność przyciągania i zatrzymywania klientów na dłużej-  a mogą ją zdobyć tylko dzięki odpowiednio dobranym strategiom marketingowym.

Dobrze zaprojektowana strona internetowa będzie odzwierciedlać charakter miejsca i zachęcać gości do odwiedzenia Twojego lokalu.

W UltraGraf oferujemy:

  • Kompleksową obsługę graficzną

Chcesz, aby Twój lokal wyróżniał się na tle konkurencji? Zaufaj profesjonalistom – zajmiemy się Twoją stroną internetową jak i projektem ulotek czy bannerów reklamowych.

  • Marketing

Przedstaw swoją restaurację, kawiarnię czy bar w niebanalny sposób – przyciągnij klientów z okolic i nie tylko. Dzięki odpowiednim strategiom marketingowym zyskasz większy ruch w lokalu i zdobędziesz większe grono klientów.

  • Tworzenie unikalnych stron www i sklepów internetowych

Strona internetowa w branży gastronomicznej to narzędzie umożliwiające pozyskanie nowych klientów oraz komunikację z obecnymi – powinna zawierać aktualny cennik i dane, takie jak adres i numer kontaktowy.

Stworzymy dla Ciebie prostą w obsłudze i czytelną stronę internetową, tak aby wszelkie zamówienia przebiegały sprawnie i bezproblemowo.

  • Profesjonalne pozycjonowanie SEO

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, podnosimy widoczność domen w wynikach wyszukiwania wykorzystując poszczególne grupy słów kluczowych. Wszystkie działania SEO prezentowane są przez nas w formie raportów miesięcznych, które budowane są na podstawie danych pozyskanych dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym.

  • Wydruk ulotek, wizytówek i bannerów reklamowych

Potrzebujesz indywidualnego projektu który odda charakter Twojego lokalu?

Nic prostszego – wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne. Zamówisz u Nas ulotki, wizytówki oraz plakaty i bannery reklamowe – a to wszystko w najniższej cenie.

  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook fanpage, Instagram)

Prowadzenie profili w social mediach umożliwia łatwy kontakt na linii klient-lokal i buduje zaangażowanie społeczności wokół marki. Warto skupić się na serwisach takich jak Facebook czy Instagram – platformy te dostosowane są do potrzeb lokali gastronomicznych i cieszą się ogromną popularnością.