Kompleksowa obsługa graficzna i marketingowa dla branży transportowej i spedycyjnej

Prowadzisz firmę transportową lub spedycyjną? Chcesz dotrzeć do szerszego grona osób i odpowiednio zareklamować swój biznes?

Branża transportowa również potrzebuje odpowiedniego marketingu, profesjonalnej strony internetowej jak i promocji w social mediach aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Aby pozyskać więcej klientów i zdobyć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, niezbędna jest strona internetowa Twojej firmy – zawierająca pełną ofertę i cennik wraz z opisami usług.

Strona internetowa jest wizytówką i jednocześnie miejscem w którym potencjalny klient powinien uzyskać wszystkie potrzebne mu informacje – skorzystaj z usług profesjonalistów już dziś i zareklamuj odpowiednio swoją firmę transportową w sieci.

W UltraGraf oferujemy:

  • Kompleksową obsługę graficzną

Chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na tle konkurencji? Zaufaj ekspertom – zajmiemy się Twoją stroną internetową jak i projektem ulotek czy bannerów reklamowych.

  • Marketing

Przyciągnij klientów z okolic i nie tylko dzięki odpowiedniemu marketingowi skierowanemu wyłącznie do grupy docelowej.

  • Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Stworzymy dla Ciebie unikalną stronę internetową, która będzie dostępna dla użytkowników również na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego mobilność w branży transportowej jest tak istotna? Zarówno kierowcy jak i logistycy, będąc w ciągłym ruchu, wyszukują informacji o firmie transportowej w dowolnym miejscu i czasie, na różnych rodzajach urządzeń – profesjonalna strona firmy świadczącej usługi transportowe powinna być mobilna.

  • Profesjonalne pozycjonowanie SEO

Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania – tym większa szansa, że potencjalny klient zajrzy na stronę Twojej firmy i zdecyduje się na podjęcie współpracy.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, podnosimy widoczność domen w wynikach wyszukiwania wykorzystując poszczególne grupy słów kluczowych. Wszystkie działania SEO prezentowane są przez nas w formie raportów miesięcznych, które budowane są na podstawie danych pozyskanych dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym.

  • Wydruk ulotek, wizytówek i bannerów reklamowych

W UltraGraf zamówisz ulotki, wizytówki firmowe oraz plakaty i bannery reklamowe – a to wszystko w najniższej cenie.

  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook fanpage, Instagram)

Specjalizujemy się w prowadzeniu platform społecznościowych – stworzymy dla Ciebie Facebook Fanpage i poprowadzimy Instagram.

Bądź bliżej klienta – prowadzenie profili w social mediach umożliwia łatwy kontakt między firmą a klientem i  buduje zaangażowanie społeczności wokół marki.