Jesteś właścicielem agencji nieruchomości? Chcesz, aby Twoja oferta wyróżniła się na tle innych?

Odpowiednia lokalizacja i atrakcyjna cena nie gwarantują drogi do sukcesu w branży nieruchomości – jeśli zależy Ci na sprzedaży bądź wynajmie musisz zadbać o odpowiednią reklamę.

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów – znajdziemy dla Ciebie odpowiednią strategię marketingową i pomożemy w budowaniu wizerunku jak i świadomości marki.

Wszystkie podjęte przez nas działania są starannie zaplanowane i dostosowane do grupy docelowej. Dzięki analizie rynku i konkurencji zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą co przełoży się na większą sprzedaż.

W UltraGraf oferujemy:

  • Tworzenie profesjonalnych stron internetowych

Strona internetowa i serwisy z ogłoszeniami w branży nieruchomości to podstawa.

Wypromuj odpowiednio swoją ofertę – stwórz z naszą pomocą profesjonalną stronę internetową, atrakcyjną zarówno w zakresie treści, jak i wizualnie.

Bądź krok przed konkurencją – wyróżnij się estetyczną i funkcjonalną stroną internetową swojego biura nieruchomości i przyciągnij więcej zainteresowanych.

  • Profesjonalne pozycjonowanie SEO

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, podnosimy widoczność domen w wynikach wyszukiwania wykorzystując poszczególne grupy słów kluczowych. Wszystkie działania SEO prezentowane są przez nas w formie raportów miesięcznych, które budowane są na podstawie danych pozyskanych dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym.

  • Wydruk ulotek, wizytówek i bannerów reklamowych

W UltraGraf wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne – ulotki, wizytówki oraz plakaty i bannery reklamowe – a to wszystko w najniższej cenie w Końskich.

  • Obsługa mediów społecznościowych (Facebook fanpage, Instagram)

W obecnych czasach media społecznościowe są jedną z najbardziej skutecznych form reklamy. Każdego dnia z Facebooka czy Instagrama korzystają zarówno młodsi, jak i starsi, a to pozwala na dotarcie do szerokiego grona odbiorców – a tym samym – większej ilości klientów.

Dobrze prowadzony kanał marketingowy to narzędzie do budowania wizerunku i angażowania użytkowników. Zachęć do działania swoich odbiorców poprzez ciekawe posty, relacje, wydarzenia czy zdjęcia 360 stopni.

Specjalizujemy się w prowadzeniu platform społecznościowych – stworzymy fanpage Twojego biura nieruchomości na Facebooku i poprowadzimy konto na Instagramie.