Agencja SEO – do czego jest Ci potrzebna? W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej przez osoby prowadzące działalność gospodarczą jest niezbędnym wymogiem budowania wizerunku firmy. Strona pełni rolę sklepu, katalogu lub zwykłej wizytówki firmy.

Jednak nie wszyscy wiedzą i nie zdają sobie z tego sprawy, że samo założenie strony internetowej nie wystarczy. W obecnych czasach w globalnej sieci internetowej istnieje kilkadziesiąt firm o takim samym profilu działalności jak twoja firma. Trzeba więc wybić się spomiędzy nich i zaistnieć na tle konkurencji, pozostawiając ją daleko w tyle.

Pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania GOOGLE

Czyli zastosowanie pełnego zestawu czynności marketingu internetowego w celu wyniesienia właśnie twojej witryny WWW na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. I tym właśnie zajmuję się Agencja SEO.

Wysoka widoczność w Google dzięki naszej Agencji SEO to:

 • przyciągniecie na stronę większej liczby użytkowników,

 • zwiększenie sprzedaży naszych produktów,

 • szybsze osiągnięcie założonych celów biznesowych,

 • zwiększenie zaufania i świadomości marki.

Pozycjonowanie daje szereg możliwości, jednak przed rozpoczęciem jakiejkolwiek działalności marketingowej należy opracować strategię, która po starannym rozeznaniu i przygotowaniach umożliwi wybranie najlepszych metod działania oraz dobranie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Skuteczna strategia powinna zawierać:

 • dobieranie słów kluczowych,

 • rozbudowę treści oraz poprawę optymalizacji strony,

 • określenie metod mierzenia wyników.

Na czym polegają prace agencji SEO

Nie każda firma tworząca strony internetowe zajmuje się marketingiem internetowym i SEO, ale Ultragraf jako profesjonalna agencja SEO korzystając z wieloletnich doświadczeń, może poszczycić się dużą wiedzą w zakresie skutecznego pozycjonowania stron internetowych.

Nasze działania polegają na przeprowadzeniu audyty strony internetowej, który składa się:

 • audytu fraz kluczowych – który ma na celu weryfikację trafności dobranych słów i fraz kluczowych dla pozycjonowanej witryny internetowej. Źle dobrane słowa kluczowe mogą skutkować małą ilością wejść na stronę przez internautów, a tym samym spadek zainteresowania potencjalną ofertą klienta,
 • researchu konkurencji – to analiza konkurencji pod względem budowy strony internetowej, ilość i jakoś zamieszczonych treści na stronie konkurencji, jej zoptymalizowanie po względem wyszukiwania jej w wyszukiwarkach,
 • audytu kodu strony – który wpływa na ranking Google i odbywa się poprzez analizę strony w narzędziu Google Search Console,
 • wersji mobilnej strony internetowej,
 • audytu szybkości działania serwisu – czyli szybkości ładowania strony internetowej, który jest bardzo ważny z uwagi na brak cierpliwości użytkowników.

Agencja SEO po szczegółowo przeprowadzonym audycie przekaże w raporcie właścicielowi strony szereg spostrzeżeń o których mógł on do tej pory nie wiedzieć i ustali strategie działania.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy odpowiednie narzędzia dzięki czemu przeprowadzony audyt i pozycjonowanie strony internetowej klienta odbywa się na najwyższym poziomie.

Osiągniecie zaplanowanych  w audycie zadań i zadowolenie klienta jest naszym głównym mottem działalności.

ZAPYTAJ

Jak możemy pomóc Tobie

Kompleksowo zajmiemy się usługą audytu SEO oraz wskażemy newralgiczne zagadnienia, które pomogą Ci uzyskać lepsze pozycje w GOOGLE.
ZAPYTAJ